Hakkımızda

BEBEĞİNİZİN ODASIYLA İLGİLİ HERŞEY !

2015 yılından beri bebek ve çocuk odası aksesuarları tasarımı ve üretimini yapmanın yanında satışlarını da gerçekleştirmekteyiz. Bebeğinizin en kıymetli varlığınız olduğunun bilincinde olarak kişiye özel, isimli ve ya desenli ürünlerimizi çok uygun fiyata Bebaks.com ailesi olarak sunuyoruz. Kişiye özel bebek odası aksesuarları konusunda faaliyet göstermektedir ve bunu bütün içtenliğimizle sizlere sunuyoruz. Tamamen kişiye özel üretim yapmakta olduğumuz halı, zebra perde, fon perde avize ve aydınlatma grubu dekorasyonları yanı sıra çocuklarımızın odalarını daha şık hale getirebilmek adına değişik aksesuarlarımızda her geçen gün bünyemize katmaktayız. Geçmiş dönemlerde birçok bebek mobilya mağazalarının dekorasyonu yaptığımız bu konuda şimdide minik yavrularınızın odlarını güzelleştirmek adına satışlarımızı instagram’a bebaks1 yazarak, web sitemiz bebaks.com ve facebook üzerinden de yürütmekteyiz.

Bebek odası halısı çocuğunuz huzur içinde vakit geçirebileceği bir ortamın yaratılmasından en etken rollerden birini üstlenmektedir. İmalatını yapmış olduğumuz; isimli, anti alerjik, anti bakteriyel, filli, bulutlu, melek kanatlı, ayıcıklı, kelebekli, zikzaklı, yıldızlı, balerinli, aslanlı çocuk odası halıları ile sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Kişiye özel bebek odası halıları her zaman değerli evlatlarımıza yarattığımız yaşam ortamında onların sıcak bir hayat sürmeleri için önemli bir etken olmuştur. Ürün çeşitliliğimiz siz değerli müşterilerimizin zevklerine göre kişiye özel ve sadece sizin bebeğinizin odasında eşsiz olacak şekilde yine tercihinize göre belirlemektedir.

Perde, bir odanın olmazsa olmazıdır ve bebek odası zebra ve fon perde çeşitlerimiz sizleri beklemektedir. Bebaks ailesi olarak vapurlu, balerinli, kral taçlı, prenses desenli, okyanus temalı, denizci desenli, fotoğraf baskılı, zebra ve hayvan desenli, baloncuklu, filli, çift renkli, Madagaskar çizgi film temalı, bulutlu, harfli, gökkuşağı, aslanlı, yıldızlı, kutup ayılı, pembe bulutlu, zikzaklı sizinle beraber tasarlayacağımız perdeler ile hayalinizdekini bebek odasını beraber tamamlayabiliriz. Kişiye özel çocuk odası perdeleri için kişiye özel fotoğraf veya desenler sayesinde bebek fon ve zebra perdelerimiz sizleri beklemektedir. Güzel bir gelecek kuracağınız bebekleriniz için sizlere desteklerimiz daima sonsuz olacaktır.

Bebeğimin odasını en güzel lambalar ve avizeler aydınlatsın diyorsanız mutlaka sizinle tanışmak isteriz. Çadırlı masa abajuru, zikzaklı filli, sarı beyaz yıldızlı masa, pembe ve mavi lambalar, yıldızlı masa, Ayyıldız, balon temalı avizeler, balon şeklinde lambalar, filli, harfli, kuyruklu yıldızlı, ay dede, batman, balerinli, çadırlı, kutup ayılı, yıldızlı masa abajuru, şeritli, puantiyeli gibi desenlerin yanı sıra kişiye özel bebek lamları tasarımlarını da gerçekleştirmekteyiz. Kişiye özel bebek odası lambaları imalatlarımızda her zaman kaliteli malzeme tercihlerimiz sayesinde ışığın bebekleri rahatsız etmesinin de önüne geçmekteyiz.

Bebek odası duvar kağıtlarında da balerin duvar kağıdı, flamingo kuşlu, bulutlu, denizci, balonlu, uçan ayıcıklı, yıldızlı, kuzulu, sevimli penguenler, pony motifli, güllü gibi bebek odası duvar kağıdı ile her ürünümüzde olan uygun fiyat ve kalitemizden ödün vermiyoruz. Duvarının klasik olmasını istemeyen ebeveynlerin dikkat çekici tasarımlar ile bebek odası dekorasyonlarına yeni bir hava kazandırmaları artık çok daha kolay olmaktadır.

Kişiye özel çocuklara ve bebeklere özel isimli yastık ve kırlentlerin imalatlarını da yapabilmekteyiz ve bunun için sizlerle tanışmak bizleri her zaman mutlu edecektir. Filli, ay ve gece yastık motifli, balonlu, bulutlu, yıldızlı, ayıcıklı, yıldızlı, kral desenli, denizci, vadi ve güneş manzaralı, harfli, aslanlı, isimli, zikzaklı, peri kanatlı, balerinli, çapalı, fiyonklu yastık ve kırlent modellerimiz eşsiz yavrunuzun odası çok daha fazla yaşanabilir kılmaktadır. Erkek ve kız çocukların farklı beğenilerini dikkate alınarak oluşturulan kişiye özel bebek odası yastıkları ve kırlentleri tamamıyla sizlerin hayal ettiğiniz bir oda yaratmanızda etkin bir rol oynayacaktır.

Bebek odası için rengarenk ışıklı toplar ve üçgen dekoratif duvar rafı bakmadan yavrunuzun odasının tasarımını tamamlamayın. Duvar raflarında kullanılan farklı tasarım ve dekoratif aksesuarlar sayesinde bebeğinizin duvarları göz kamaştırıcı bir hale gelebilir. Farklı ve geniş renk yelpazesi sayesinde hem işlevsel hem de sanatsal bir görüntü yaratılabilir. Odanın içerisinde daha rahat biryaşam alanı sağlayan kişiye özel bebek odaları aksesuarlar arasında yerini alan raflar Bebaks tarafından özenle üretilmektedir.

Unutmayın ki Bebaks olarak 2015 yılından beri sizin ve en kıymetli hazineniz çocuklarınızın mutluluğu için çalışıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

E-Bültenimize üye olun

Tüm yeniliklerden, fırsat ve kampanyalardan bilginiz olsun


Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı